EUROPOS PINIGŲ VIKTORINOS NACIONALINIS FINALAS KALVELIŲ „AUŠROS“ GIMNAZIJOJE

Kovo 3 d. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos I G klasės mokiniai – projekto MEPA entuziastai – išmėgino jėgas „Europos pinigų viktorinos“ nacionaliniame finale. Europos pinigų viktorina – šiemet jau trečią kartą visoje Europoje vykstantis konkursas, skirtas 13-15 m. amžiaus jaunimo finansinio raštingumo skatinimui. Jame dalyvavo apie 900 mokinių.  Konkursas vyko šalyje vienu metu, pasitelkus virtualią mokymosi platformą „Kahoot“. Nuotoliniu būdu dalyviai turėjo atsakyti į 15  klausimų apie asmeninius finansus ir jų planavimą, skolinimąsi, finansinį sukčiavimą ir kt.

Nors ir nepavyko užimti prizinių vietų, tačiau konkurso dalyviai suprato, kad finansinio raštingumo reikšmė, ypač XXI a. – skaitmeniniame amžiuje – yra labai svarbi. Be to, ruošdamiesi viktorinai mokiniai pagilino ekonomikos ir bendrąsias žinias.

#MEPALietuva

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos ekonomikos mokytoja Jekaterina Zvereva