ĮSAKYMAS DĖL PRADINIO, PAGRINDINIO IR VIDURINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE KARANTINO METU

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 58 straipsnio 2 dalies 2 punktu ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. gegužės 13 d. nutarimo Nr. 475 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ 1.17 ir 1.18 punktais:

1. R e k o m e n d u o j u Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms:

1.1. nuo 2020 m. gegužės 25 d. pradinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu;

1.2. nuo 2020 m. gegužės 30 d. pagrindinį ir vidurinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu;

1.3. pasibaigus ugdymo procesui vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokiniams, organizuoti jiems konsultacijas mokykloje, skirtas brandos egzaminams pasirengti, ir teikti jiems švietimo pagalbą;

1.4. vesti mokyklose konsultacijas (individualias ir grupines) ir teikti švietimo pagalbą mokiniams, kurie neturėjo tinkamų sąlygų mokytis nuotoliniu būdu pagal pradinio (nuo 2020 m. gegužės 25 d.), pagrindinio ir vidurinio (nuo 2020 m. gegužės 30 d.) ugdymo programas (neturėjo įrangos, ryšio, nebuvo suteikta tinkama suaugusiųjų pagalba ir pan.), jeigu bendrojo ugdymo mokyklos vadovas priima sprendimą nevykdyti ugdymo proceso mokykloje pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

2. N u r o d a u:

2.1. Švietimo skyriui šį įsakymą išsiųsti Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms;

2.2. Ūkio skyriui paskelbti šį įsakymą Teisės aktų registre, Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriui – savivaldybės interneto svetainėje.

Administracijos direktorė Liucina Kotlovska