Fizinio ugdymo pamokos lauke

Kiekvienas žmogus privalo rūpintis savo sveikata. Ją galima palyginti su gera savijauta, žvalia nuotaika. Norėdami paįvairinti fizinio ugdymo pamokas ir siekdami motyvuoti vaikus daugiau judėti, sportuoti, kai nelijo, nebuvo stipraus vėjo ir šalčio,  rugsėjo  spalio mėnesį organizavome dalį pamokų lauke, Kalvelių stadione. Sveikatos ir Švietimo ministerijos nustatyta bendrojo ugdymo mokyklos higienos norma leidžia mokytis lauke, esant ne žemesnei nei  minus 8 laipsnių temperatūrai.

Fizinio ugdymo pamokose noriai dalyvavo visi mokiniai. Jie stengėsi parodyti visus savo fizinius ir dalykinius gebėjimus. Mokiniams patiko pamokos stadione, nes žaisdami jie tvirtėjo fiziškai, plėtėsi jų vaizdinių ratas, lavėjo dėmesys, atmintis, pastabumas, gilėjo įgūdžiai. Atliekant įvairias žaidybines pareigas (pagalbininko, kapitono, teisėjo), išryškėjo visuomeninis aktyvumas, organizaciniai gebėjimai, buvo formuojami visuomeniniai santykiai kolektyve, vyko asmenybės socializacija.

Taigi žmogaus sveikata priklauso nuo jo paties. Džiaugiamės, kad mums pavyko pažadinti kiekvieno vaiko norą judėti, diegti nustatą būti fiziškai aktyviam visą gyvenimą ir sveikam.

Fizinio ugdymo mokytojai Ana Černiavska ir Valdemaras Balukonis