RESPUBLIKINIO PROJEKTO ,,SVEIKATIADA“ KONKURSAS „PUSRYČIAI MADINGA!“

Nuo lapkričio iki sausio 22 dienos Vilniaus rajono Kalvelių „Aušros“ gimnazijos mokiniai ir mokytojai Teresa Narvoiš, Ana Černiavska, Valdemaras Balukonis prisijungė prie respublikinio ,,Sveikatiados“ projekto iššūkio ,,Pusryčiai – madinga“. Pusryčiai – svarbiausias dienos valgis, nes nuo jų prasideda mūsų diena. Per pamokas  buvo kalbėta apie pusryčių svarbą, kaip tinkamai pasirinkti sveikatai palankius maisto produktus. 5-8, I-II G klasių mokiniai įsitikino, kad pusryčiai – tai svarbus energijos šaltinis visai dienai. Pusryčius verta valgyti ne tik dėl geros savijautos, puikios nuotaikos, sotumo jausmo, bet ir dėl savo fizinės sveikatos. Mūsų vaikai puikiai žino sveikos mitybos principus ir koks maistas naudingiausias jaunam augančiam organizmui. Projekto metu mokiniai žiūrėjo filmuką apie sveiką mitybą, kūrė ir analizavo sveiko maisto piramidę, atliko daug kūrybinių darbų (stalo serviravimas,  meniu planavimas, piešinių piešimas, filmukų ir šeimos nuotraukų pristatymas). Patys įdomiausi darbai buvo eksponuojami ,,Sveikatiados“ stende. Jais galėjo grožėtis visa bendruomenė! Dabar mokiniai sveikų pusryčių pamokas tęsia su tėveliais namuose.

Džiaugiamės tėvelių sąmoningumu, pagalba, noru padėti, patarti ir būti kartu.

Fizinio ugdymo mokytoja Ana Černiavska