EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI BIBLIOTEKOJE

Gruodžio 16-23 dienomis, laukiant gražiausių metų švenčių, bibliotekoje šurmuliavo šventiškai nusiteikę vaikai.

Edukaciniame užsiėmime „Kalėdinių nykštukų gamyba“ virte virė darbas su pirmokais. Edukacijos metu vaikai prisiminė žiemos šventes ir jų tradicijas, dekoravo savo Kalėdinį nykštuką ir papuošė jį įvairiomis detalėmis.
Priešmokyklinukai ir 2-3 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse kalėdinio atviruko dirbtuvėlėse. Vaikai turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą ir išmokti naujos atvirukų gaminimo technikos.
Po aktyvios edukacinės veiklos vaikai gėrė cinamonu ir imbierais kvepiančią arbatą su sausainiais ir žiūrėjo smagų filmuką „Madagaskaro pingvinai”.

Bibliotekininkė Božena Glotko