ADVENTO VAKARONĖ KALVELIŲ DARŽELYJE

Gruodžio 22 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir mokytoja buvo pakviesti į Advento vakaronę į Kalvelių darželį. Nors adventas – ramybės ir susikaupimo metas, tačiau jo metu nebūtinai reikia liūdėti. Juk smagu ir malonu buvo darželio ir gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams susirinkti kartu, pabendrauti ir pajuokauti, klausytis vaikų deklamuojamų eilėraščių, pažaisti įvairių žaidimų, ratelių. Darželio mokytojos pagamino popierinius angeliukus ir juos padovanojo Advento vakaronėje dalyvaujantiems vaikams. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja darželio bendruomenei padovanojo Kalėdinį arbatų rinkinį ir gardžių sausainių. Pilni gėrio, nuoširdumo ir meilės visi iškeliavo namo patirtais įspūdžiais pasidalyti su savo artimaisiais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Inga Meleikienė