PASKAITA APIE TEISINĘ NEPILNAMEČIŲ ATSAKOMYBĘ

Džiugu, kad tęsiasi mūsų bendradarbiavimas su Vilniaus rajono policijos komisariatu. Sausio 10 dieną Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje lankėsi bendruomenės pareigūnės Zariana Raizgytė ir Violeta Vitlickaja-Zubanova. Kalbėta apie teisinę nepilnamečių atsakomybę; daiktus, kuriuos draudžiama turėti gimnazijoje; rūkalų, alkoholio, narkotinių medžiagų neleistiną įsigijimą ir vartojimą. Mokiniams priminta, kad jų pagrindinė pareiga yra mokytis, pažymiai yra jų atlygis. Buvo atsakyta į rūpimus klausimus, mokiniai galėjo individualiai pasikalbėti su pareigūnėmis ir išgirdo patarimų, kaip elgtis susidūrus su šantažu. Tikimės, kad žinodami savo, kaip nepilnamečių, atsakomybę mokiniai atsakingai priims sprendimus.