VISUOTINĖ PILIETINĖ INICIATYVA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos bendruomenė paminėjo Sausio 13 – ąją – Laisvės gynėjų dieną! Prieš 32 metus, laisva ir nepriklausoma visuomenė pasiekė pilietinę pergalę prieš svetimos kariuomenės priespaudą ir agresiją. Ši istorinė pergalė stipriai prisidėjo prie šalies laisvės ir savarankiškumo.

Minėdami Laisvės gynėjų dieną, mokiniai uždegė žvakutes, simbolizuojančias vienybę, pergalę ir istorinę atmintį, pagerbė žuvusius ir nukentėjusius tragiškuose Sausio 13 – osios įvykiuose. Pirmos pamokos metu mokiniai prisiminė svarbiausius Sausio 13 – osios įvykius, vyko dokumentinės medžiagos peržiūra, istorijos šaltinių nagrinėjimas, aptarimai ir diskusijos.

 Mokiniai demonstravo vieningumą ir supratingumą.

Istorijos mokytojas Miroslavas Bazys