Elektroninis dienynas

Prisijungimas

Pirmam prisijungimui prie sistemos naudokite prisijungimo vardą ir slaptažodį gautą iš mokyklos administratoriaus ar klasės vadovo.

Pašto patvirtinimas

Pirmą kartą jungiantis prie sistemos turėsite patvirtinti savo tikrąjį el. pašto adresą. Sistema Jums parodys, koks yra dabartinis, sistemoje įrašytas, el. pašto adresas. Į tuščią laukelį įrašykite savo TIKRĄ el. pašto adresą, į kurį Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas. Atsidarę laišką nukopijuokite atsiųstą nuorodą į interneto naršyklės langą. Sistema Jums praneš, kad el. pašto adresas yra patvirtintas. Jei pašto dėžutėje nematote laiško, patikrinkite „Šlamšto“ (SPAM) katalogą.

Jei el. pašto adreso patvirtinti nepavyksta, arba negaunate laiško į Jūsų elektroninį pašto adresą, kurį įrašėte, apie tai reikėtų informuoti sistemos „Mano dienynas“ administraciją el. paštu – info@manodienynas.lt.

Nepavyksta prisijungti?

Jeigu nepavyksta prisijungti prie sistemos, pagrindiniame sistemos puslapyje spauskite [Negalite prisijungti?]Čia rasite visą informaciją, dėl kokių priežaščių negalite prisijungti prie sistemos.

Atsijungti

Norėdami atsijungti iš sistemos, prie savo prisijungimo vardo (dešinėje viršuje) spauskite [Atsijungti] .