EUROPOS EGZAMINAS IR VIKTORINA „KLAUSIMĖLIS APIE EUROPOS SĄJUNGĄ“

Gegužės 8-9 d. gimnazijoje tęsėsi veiklos, skirtos Europos dienai. Mokiniai buvo kviečiami  dalyvauti linksmoje viktorinoje „Klausimėlis apie Europos Sąjungą“ ir „Europos egzamine“. Viktorina buvo paskelbta https://quizizz.com/ internetinėje platformoje, todėl dalyvauti galėjo ne tik gimnazijos bendruomenė – įsitraukė 70 dalyvių. Gegužės 8 d. internete vyko Europos egzaminas, kurį organizavo Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Tai buvo puiki galimybė mokiniams pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas, Europos Sąjungos žaliąjį  kursą ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusią Europą. Geriausius rezultatus parodė ir  į II turą pateko IV G kl. mokinys Kostas Vilkelis.

     Istorijos mokytoja metodininkė Edita Burvytė