INTEGRUOTAS FIZINIO UGDYMO UŽSIĖMIMAS ,,KODĖL SVARBU BŪTI FIZIŠKAI AKTYVIAM?“

Sausio 19 d. 5 ir 7 klasių mokiniai turėjo integruotą fizinio ugdymo užsiėmimą ,,Kodėl svarbu būti fiziškai aktyviam?“ Mūsų gimnazijos mokiniai labai sąžiningai ir laiku prisijungė prie užsiėmimo. Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus kinezeterapeutė Beatričė Viliušytė nuotoliniu būdu supažindino mokinius su fizinio aktyvumo principais. Mokiniai nebijojo užduoti klausimų ir kartu su mokytoja  ieškodami atsakymų žaisdami „Kahoot“ programoje. Penktoje klasėje pirmą vietą laimėjo Gabija Juknevičiūtė, antrą – Adrian Podvorski, trečią – Dominykas Gabrylevskij. Septintoje klasėje pirmą vietą iškovojo  – Maksim Rynkevič, antrą –  Karolis Milevič, trečią – Deimantas Deividas Surininas. Dėkojame Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ,,Vilnius sveikiau“ už naudingą integruotą fizinio ugdymo užsiėmimą. Mokiniai patobulino savo žinias ir  puikiai, naudingai praleido laiką.

Fizinio ugdymo mokytojai Ana Černiavska ir Valdemaras Balukonis