EUROPIETIŠKI SUSITIKIMAI

Vasario 7 d. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos jaunesnieji MEPA ambasadoriai sulaukė garbingo svečio – Europos Parlamento nario Petro Auštrevičius. Į susitikimą atvyko ir Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos mokiniai. Europarlamentaras supažindino jaunuolius su Europos Parlamento prioritetais, kalbėjosi su gimnazistais apie būsimus ES ir Jungtinės karalystės santykius, klimato kaitos poveikį, piliečių galimybes skaitmeninėje erdvėje, daugiakalbystę Europos Parlamente, ES sienų apsaugą. Ypatingas dėmesys buvo skirtas  jaunimo politikai ir galimybėms sprendžiant Europos ateities klausimus, pilietinės visuomenės kūrimui remiantis daugiakultūrine ir daugiataute Lietuvos tradicija ir tolerancija – kas labai svarbu mūsų, Pietryčių Lietuvos, regionui.

Jaunesnioji MEPA ambasadorė Monika Podvorska pažymėjo, kad tokios pamokos yra labai naudingos mokiniams, nes padeda suprasti Europos Sąjungos reikšmę,  skatina dar daugiau domėtis tuo, kas vyksta Europos Sąjungoje ir  mūsų šalyje. Susitikimai su daug pasiekusiais žmonėmis labai praturtina ne tik mūsų žinias, bet ir bendradarbiavimo ir bendravimo įgūdžius.

#MEPALietuva

Istorijos mokytoja metodininkė Edita Burvytė