GOLAS2020 – 4-A VIETA LIETUVOJE!

Koronavirusas pakoregavo visą mokymosi procesą: suardė tradicinį mokymąsi gimnazijoje. Tačiau mūsų mokiniai su malonumu priėmė Futbolo federacijos iššūkį „Golas2020“ ir įsitraukė į kitokias nei bet kada anksčiau organizuotas žaidynes. Jaunuoliai išmoko veikti kaip komanda, nors ir per atstumą. Sveikiname 5-9 klasių mokinius, dalyvavusius šiose žaidynėse ir sukūrusius video filmus apie tai, kaip originaliai ir išradingai panaudoti futbolo elementus „Golo“ iššūkyje. Smagu, kad mokiniai nepamiršo futbolo įgūdžių ir azartas žaisti bei dalyvauti tik padidėjo.

Visgi džiaugiamės, kad nuotolinio mokymo, bendravimo, motyvacijos  iššūkiai suvienijo mus visus. Didžiuojamės savo mokiniais, užėmusiais 4-ą vietą Lietuvoje!

Žaidynių "Golas iššūkis 2020" finalo dalyvė #3⃣:🎦 Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazijaBalsuoti už šią komandą…

Posted by Futbolas visiems on 2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis