VASAROS POILSIO STOVYKLA „BŪKIME VASARĄ KARTU“ KALVELIŲ „AUŠROS” GIMNAZIJOJE

Stovykloje „Būkime vasarą kartu“ vaikai turiningai ir  aktyviai praleido devynias dienas. Buvo organizuota daug įdomių edukacinių bei pramoginių užsiėmimų ir ekskursijų vaikams visiškai naujoje aplinkoje: planetariume, Zoo parke, Pavilnio regioniniame parke  ir pinigų muziejuje. Nemažai edukacinių užsiėmimų vyko gimnazijoje. Mokiniai susipažino su įvairių dalykų mokytojais ir jų dėstomu mokomuoju dalyku, atliko įdomius eksperimentus, gamino meninius dirbinius, konstravo ir programavo robotukus. Nemažai dėmesio buvo skirta sportinei veiklai. Vaikai žaidė sportinius žaidimus, dalyvavo  estafečių rungtyse, šoko. Taip pat vaikams buvo organizuotos ir pramoginės išvykos: į boulingą, kino teatrą, dinozaurų parką. Paskutinę dieną vaikai gavo atminimo dovanėles, diplomus. Vaikai, atsisveikinę su mokykla, puikiai nusiteikę grįžo namo.

Socialinė pedagogė Edita Makarova