Rudens gėrybių paroda „Rudens šypsena”

Spalvingas ir saulėtas ruduo savo glėbyje atnešė gausybę rudens gėrybių. Pasitelkę vaizduotę ir fantaziją gimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai kartu su tėveliais sukūrė daugybę darbelių iš gamtinės medžiagos, vaisių ir daržovių. Rugsėjo 23-25 dienomis visi sukurti darbeliai buvo eksponuojami gimnazijoje vykusioje parodoje. Joje puikavosi įspūdingo grožio pelėda, povas, būriavosi ežiukų, pelėdžiukų šeimynėlės, dardėjo autobusiukai ir mašinėlės, rimtai į visus žiūrėjo moksliukas, banginis, voras, kirmėliukas, žavėjo ir stebino daugybė kitų įdomių darbelių. Gražiausi ir kūrybiškiausi darbeliai buvo eksponuojami rugsėjo 25 d. Kalvelių Kultūros centre vykusioje Derliaus mugėje, kur mažųjų mokinukų sukurtais darbeliais galėjo pasigrožėti visa Kalvelių bendruomenė.

Dėkojame visiems mokiniams ir jų tėveliams, dalyvavusiems rudens gėrybių parodoje.