Vaiko gerovės komisija
- Nina Bašajevienė, lietuvių kabos ir literatūros mokytoja metodininkė – pirmininkė;
- Anželika Valiavičienė, spec. pedagogė – pavaduotoja;
- Oksana Raudonienė, logopedė – narė;
- Gražina Suboč, matematikos mokytoja metodininkė – narė;
- Ana Borkovska, matematikos vyresnioji mokytoja – narė;
- Gražina Tamašauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė – narė.
Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisija
- Pirmininkė – Irena Veličkienė, gimnazijos direktorė, rusų (užsienio) kalbos mokytoja metodininkė bei vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja;
- Sekretorė – Nijolė Janušauskienė, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
- Nariai:
- Jolanta Pašutienė, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
- Ana Kairienė Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė;
- Valentina Fedorovič, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ muzikos mokytoja metodininkė;
- Gražina Suboč, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė;
- Giedrė Vaičiūnienė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyriausioji specialistė.
Viešojo pirkimo komisija
- supaprastintų viešųjų pirkimų komisija:
- Galina Aleksejeva, direktoriaus pavaduotoja ūkio ir administracijos reikalams – komisijos pirmininkė/organizatorė;
- Julija Petrulevič, raštinės vedėja – atsakinga už pirkimo verčių apskaitą;
- Nina Bašajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komisijos narė.
Gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo grupė
- Nina Bašajevienė, lietuvių kabos mokytoja metodininkė – pirmininkė;
- Irena Mikulevič, biologijos vyresnioji mokytoja – narė;
- Ana Borkovska, matematikos vyresnioji mokytoja – narė;
- Gražina Suboč, matematikos mokytoja metodininkė – narė;
- Jolanta Pašutienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė – narė.
Gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimas
Nemokamo maitinimo darbo grupė
- Inga Meleikienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – pirmininkė;
- Anželika Valiavičienė, dailės vyresnioji mokytoja – pavaduotoja;
- Gražina Suboč, matematikos mokytoja metodininkė – narė;
Mokinių pažymėjimų apskaitos darbo grupė
- Irina Tomaševič, anglų kalbos mokytoja metodininkė – pirmininkė;
- Gražina Tamašauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė – pavaduotoja;
- Irena Mikulevič, biologijos vyresnioji mokytoja – narė.
Gimnazijos mokinių pavėžėjimo darbo grupė
- Galina Aleksejeva, direktoriaus pavaduotoja ūkio ir administracijos reikalams – pirmininkė;
- Valdemaras Balukonis, fizinio ugdymo mokytojas – pavaduotojas;
- Nijolė Janušauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė – narė;
- Kristina Užubalytė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja – narė.
Karjeros planavimo darbo grupė
- Nina Bašajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė –koordinatorė;
- Jekaterina Zvereva, dorinio ugdymo mokytoja – pavaduotoja;
- Diana Iljeitienė, bibliotekininkė – narė;
- Anželika Valiavičienė, spec. pedagogė – narė;
- Daren Tomaševič, IV G kl. mokinys – narys.
Projektų vykdymo darbo grupė
- Irina Tomaševič, anglų kalbos mokytoja metodininkė – pirmininkė;
- Samanta Vitkovskaja, istorijos mokytoja – pavaduotoja;
- Daiva Pugačiovienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja – narė;
- Valentina Fedorovič, muzikos mokytoja metodininkė – narė;
- Ana Kairienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė – narė;
Švietimo pagalbos mokiniui ir mokytojui darbo grupė
- Nina Bašajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kabos mokytoja metodininkė – pirmininkė;
- Anželika Valiavičienė, spec. pedagogė– pavaduotoja;
- Ana Stefanovič, mokytojo padėjėja – narė;
- Irma Pekorienė, pagalbos mokiniui specialistė – narė.
Gimnazijos Krizių valdymo komanda
- Irena Veličkienė, direktorė – koordinatorė
- Nina Bašajevienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – atsakinga už komunikaciją
- Galina Aleksejeva, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams – atsakinga už saugumo priemonių organizavimą
- Anželika Valiavičienė, spec. pedagogė – atsakinga už pirmosios medicininės pagalbos teikimą
Metodinių grupių sąrašas
Eil. nr. | Metodinė grupė | Pirmininkė | Sekretorė | Nariai |
1. | Kalbų metodinė grupė | Irina Tomaševič | Kristina Užubalytė-Lapinskienė | Irena Veličkienė, Nina Bašajevienė, Daiva Pugačiovienė, Tatjana Oskirko |
2. | Socialinių mokslų metodinė grupė | Valentina Fedorovič | Anželika Valiavičienė | Valdemaras Balukonis, Teresa Narvoiš, Jekaterina Zvereva, Miroslavas Bazys |
3. | Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė | Gražina Suboč | Irena Mikulevič | Alfred Kulakovski, Kristina Slavinska Dmitrij Trukšin, Ana Borkovska |
4. | Pradinio ugdymo metodinė grupė | Jolanta Pašutienė | Nijolė Janušauskienė | Ana Kairienė, Gražina Tamašauskienė, Inga Meleikienė |
5. | Klasių vadovų metodinė grupė | Kristina Užubalytė | Inga Meleikienė | Ana Kairienė, Jolanta Pašutienė, Nijolė Janušauskienė, Gražina Tamašauskienė, Dmitrij Trukšin, Samanta Vitkovskaja,Valentina Fedorovič, Irena Mikulevič, Gražina Suboč, Anželika Valiavičienė, Daiva Pugačiovienė |
Kalbų metodinės grupės veiklos planas
Socialinių mokslų metodinės grupės veiklos planas
Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės veiklos planas
Pradinio ugdymo metodinės grupės veiklos planas
Klasių vadovų metodinės grupės veiklos planas
Atnaujinta: 2024-03-12