MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO RAJONINIS ETAPAS

2022 m. vasario 15 d. vaizdo konferencijų ZOOM aplinkoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo Vilniaus rajono savivaldybės etapas.

Šį kartą meninio skaitymo konkursas vyko kiek kitaip nei įprasta. Kiekvieno mokinio nufilmuotas pasirodymas buvo keliamas į YouTube platformą ir komisijai atsiunčiama nuoroda. Konkurse dalyvavo 34 Vilniaus rajono švietimo įstaigų 5-12 klasių mokiniai ir pristatyta viena kompozicija.

Skaitovai drąsiai deklamavo žinomų, laiko patikrintų ir literatūros kritikų gerai įvertintų lietuvių ir užsienio autorių grožinės literatūros kūrinius, išsiskiriančius aukšta menine kokybe. Vertinimo komisijai buvo nelengva atrinkti geriausius skaitovus ir skirti prizines vietas.

9-12 KLASIŲ GRUPĖJE PADĖKOS RAŠTU UŽ ĮTAIGŲ MENINĮ ŽODĮ APDOVANOTA AUGUSTA MACHNEVIČ, II G KL. (MOKYTOJA DAIVA PUGAČIOVIENĖ).

SVEIKINAME!!!