ŠIMTADIENIS

Vasario 25 dieną Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje vyko šimtadienio šventė. Ši diena ne tik dvyliktokams, bet ir renginio žiūrovams buvo įsimintina: inscenizuotas „mafijozų“ teismas, kviestos liudyti direktorė Irena Veličkienė, klasės vadovė Jekaterina Zvereva bei netikėtai pasirodžiusi buvusi pradinių klasių mokytoja Dalia. Siekta įrodyti, kad dvyliktokai nėra vykdę nusikalstamos veikos, todėl turi teisę gyventi laisvai ir ruoštis brandos egzaminams. Mokinių laukė nemažai išbandymų, kuriuos jie sėkmingai įveikė.  Dvyliktokai demonstravo savo talentus šokdami ir dainuodami, o labiausiai visus nustebino pačių sukurtas repas ir sumontuotas vaizdo klipas. Renginio pabaigoje įteiktos nominacijos, šimtadienio kalendorius nuo III G klasės mokinių ir dovanos nuo mokytojų. Linkime dvyliktokams sėkmės laikant egzaminus ir besirenkant gyvenimo kelią.

III G klasės mokinė Monika Podvorska