Happy Easter

Siekdami atgaivinti sveikinimų raštu tradiciją, paraginti anglų kalbos mokytojos, antrosios ir trečiosios klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniuose šventinių atvirukų mainuose Happy Easter.

Mūsų gimnazijos mokiniai rašė velykinius sveikinimus ir linkėjimus antrųjų ir trečiųjų klasių draugams iš Lenkijos. Sveikinimai buvo rašyti anglų kalba. Visi vaikai sukūrė originalius linkėjimus, kurie paštu buvo išsiųsti jų draugams Lenkijoje.

Balandžio 13 d. antrokai ir trečiokai sulaukė pašto siuntos su bendraamžių sveikinimais. Mokiniai smalsiai apžiūrinėjo gautus atvirukus ir skaitė velykinius sveikinimus.

Projekte dalyvavo Kalvelių Aušros gimnazija ir dvi lenkiškos mokyklos Šv. Jono Pauliaus pagrindinė mokykla Uchanėje (Liublino vaivadija) ir 38 Čenstakavos pagrindinė mokykla.