1-2 KLASIŲ MOKINIŲ IŠVYKA Į ŽAISLŲ MUZIEJŲ

Šiltą rudens spalio 12 dieną 1-2 klasių mokiniai vyko į Vilnių, kur apsilankė Žaislų muziejuje. Edukacinio užsiėmimo „Žaislų istorija“ metu vaikai sužinojo apie seniausius žaislus, jų atsiradimo istoriją. Pradinukai išbandė žaidimą su vilkeliu, statė bokštą iš raudonų „plytų“, kuriam nuvirtus vaikams sukėlė daug juoko. Po edukacijos vaikai pasklidę po daugybę muziejaus patalpų turėjo galimybę išbandyti įvairiausius žaidimus ir žaislus.

Grįžus į gimnaziją klasėje vaikai dalijosi įspūdžiais, pasakojo, kas labiausiai patiko, prisiminė seniausių žaislų pavadinimus. Mokiniai nudžiugo, sužinoję, kad per dailės ir technologijų pamokas jie patys gamins žaislus, kaip ūžynę, sūkynę, bokštą iš smulkių šakelių ir kt.

Pradinio ugdymo mokytojos metodininkės

Jolanta Pašutienė ir Ana Kairienė