,,PARTIZANŲ PASLAPTYS“ VIRTUALIOS REALYBĖS EDUKACIJA

Gimnazijos I G ir II G klasių mokiniai lankėsi VR arenoje, kurioje turėjo virtualios realybės edukacijos pamoką ,,Partizanų paslaptys“. Edukacinio užsiėmimo tematika ir turinys pritaikytas pilietiškumo pagrindų pamokoms, kuriame atsispindi kovotojų už Lietuvos laisvę realybė.

Mokiniai naudodamiesi šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis ir virtualia realybe, susipažino su 1944-1953-ųjų okupacijų laikotarpiu, partizanų gyvenimo užkulisiais, bunkeriais.

Gimnazistai mokėsi komandinio darbo ir bendradarbiavimo paslapčių, vykdė specialias užduotis. Jaunuoliai įsijautę į partizanų vaidmenį suprato, kad partizanų pasipriešinimas Sovietų valdžiai, skatino laivės troškimą. Laisvės ir nepriklausomybės siekių ,,kaina” buvo didelė, todėl tai tik dar kartą parodo, kad reikia saugoti ir mylėti Tėvynę, prisidedant prie bendro šalies klestėjimo.