Užsikrauk karjerai

Spalio 3 d. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos mokiniai dalyvavo virtualiame renginyje „Užsikrauk karjerai”. Ši tarptautinė programa jau šešerius metus organizuojama Lietuvoje. Ji įkvepia, motyvuoja ir leidžia daugiau sužinoti apie save bei karjeros galimybes.

„Youth Empowered“ yra edukacinė programa, skirta jaunimo nedarbo mažinimui ir švietimo nelygybės problemai spręsti, kurią inicijavo bendrovė „Coca-Cola HBC“, o Lietuvoje šią programą įgyvendina ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“.

Dalyvaudami „Užsikrauk karjerai“ programoje Kalvelių „Aušros“  gimnazijos mokiniai turėjo galimybę išgirsti žinomų žmonių karjeros patarimus, išklausyti jų gyvenimo istorijas. Šiemet savo įžvalgomis su moksleiviais dalinosi Gintarė Joteikaitė, jaunimo reikalų agentūros projektų vadovė ir karjeros konsultantė, kuri griovė darbo rinkos mitus pranešime: „Iliuzijos žengiant pirmus žingsnius karjeroje“. Klaudijus Melys, Vilniaus privačios gimnazijos virtualios mokyklos vadovas, nagrinėjo klausimą, ar yra vienas tiesus karjeros kelias?.  Antanas Bernatonis, dirbtinio intelekto treneris, „Why AI“ įkūrėjas, pirmasis „Human IPO“ Baltijos šalyse, dalinosi savo žiniomis apie šiuolaikines technologijas darbo rinkoje ir samprotavo, kaip išnaudoti dirbtinį intelektą? Garsus atlikėjas bei prodiuseris Linas Adomaitis papasakojo asmeninę istoriją apie savo karjeros pradžią.

NšP „Karjeros ugdymas“ vadovė Jekaterina Zvereva