ŠIMTADIENIS, PAKYLĖJĘS IKI OLIMPO

Vasario 9 dieną susirinkome Kalvelių „Aušros” gimnazijos aktų salėje, kad palydėtume abiturientus į Minotauro labirintą, kur jų tykos atsiskaitymai, pristatymai, painios formulės, privalomi literatūros kūriniai. Per 100 dienų įveikę labirintą mokiniai pateks į standartus atitinkančią Prokrusto lovą – egzaminų sesiją. Bet Šimtadienis skirtas švęsti ir džiaugtis: iš pradžių pasitikome gražiai pasipuošusius mokinius, žengiančius polonezo žingsniu, tuomet „patekome” į senovės Graikiją, kur mūsų jau laukė III G mokiniai, parengę įvairių išbandymų ir užduočių. Abiturientai išlaikė olimpinę ramybę net žiūrėdami šmaikštų filmuką, tačiau klausydami jautraus tėvų sveikinimo ne vienas nubraukė ašarą. Šventė baigėsi, o mokslai tęsiasi, todėl sutelkime visas jėgas, kad pasiektume žinių olimpą.

IV G klasės vadovė Daiva Pugačiovienė