IŠVYKA Į VALDOVŲ RŪMUS

Vasario 27 d. 3 ir 4 klasės mokiniai apsilankė Valdovų rūmų muziejuje. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo Valdovų rūmų kūrimo ir atkūrimo istoriją. Vaikščiodami po rūmus susipažino su archeologiniais radiniais, išgirdo pasakojimus apie gotikinės keramikos šukes, senovines šakutes ir 500 metų senumo auksinius papuošalus. Atkurtų istorinių interjerų menėse vaikai apžiūrinėjo senovinius ginklus, prabangius baldus ir valdovų sostus.

Išvykos metu trečiokai ir ketvirtokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Simbolių paslaptys“. Mokiniai susipažino su paslaptingu senųjų simbolių bei ženklų pasauliu, mokėsi atpažinti archeologiniuose radiniuose pavaizduotus simbolius bei suprasti galimas jų reikšmes. Edukacinio užsiėmimo antroje dalyje pasigamino pakabutį iš spalvoto modelino ir jame pavaizdavo sugalvotus arba jau žinomus simbolius.

Mokiniams išvyka labai patiko. Dovanų jie parsivežė pačių pasigamintus pakabukus.

Pradinio ugdymo mokytojos Jolanta Pašutienė ir Nijolė Janušauskienė