EUROPOS PINIGŲ VIKTORINA „EUROPEAN MONEY QUIZ“

2021-aisiais jau ketvirtą kartą visoje Europoje vyko  Europos pinigų viktorina. Iš mūsų gimnazijos dalyvavo  net 4 komandos, sudarytos iš I G klasės mokinių. Viktorina vyko nuotoliniu būdu – klausimai dalyviams buvo pateikti tiesioginės „YouTube“ transliacijos metu, o atsakymams pateikti pasitelkta mokymosi platforma „Kahoot!“, automatiškai skaičiuojanti rezultatus ir leidžianti iškart po testo sužinoti, kam sekėsi geriausiai. Tiesa, XXI a. technologijos šiek tiek streikavo ir dėl to buvo techninių nesklandumų. Pasak viktorinos vedėjos Kunigundos Zubytės, kantrybė yra 21 a. vertybė. Džiaugiamės, kad mūsų dalyviai buvo kantrūs, valdė emocijas, neprarado noro pasijungti antrą kartą ir tęsti dalyvavimą. Sveikiname Elingą Simanavičiūtę, Nikol Šostak, Emilį Šimanskį ir Dareną Tomaševič. Šių mokinių pastangos yra įvertintos aukščiausiu balu iš ekonomikos ir verslumo mokomojo dalyko.

Ekonomikos  ir verslumo mokytoja Jekaterina Zvereva