INTEGRUOTA ANGLŲ KALBOS, ISTORIJOS IR PILIETIŠKUMO UGDYMO PAMOKA

Vasario 4 d. Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje vyko integruota anglų kalbos, istorijos ir pilietiškumo ugdymo pamoka ,,BREXIT EXPLAINED” II ir III G klasės mokiniams. „Brexit“ – Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos, nuspręstas po 2016 m. birželio 23 d. referendumo, kai beveik 52 % rinkėjų balsavo už pasitraukimą. Pamokos metu su istorijos mokytoja trumpai apžvelgė Europos Sąjungos istoriją. Po to su anglų kalbos mokytoja metodininke Irina Tomaševič mokiniai išsiaiškino priežastis, kodėl  Jungtinė Karalystė po 57 metų narystės nusprendė palikti ES. Mokiniai svarstė, kas keičiasi jau dabar ir kas pasikeis po gruodžio 31-osios, kai baigsis pereinamasis laikotarpis (beje – akivaizdžiausias skirtumas, kurį visi pastebėjo – Briuselyje nuleista JK vėliava prie Europos Parlamento), aptarė „Brexit” įtaką ES keturioms pagrindinėms „laisvėms“ (laisvas prekių, paslaugų, kapitalo ir piliečių judėjimas) ir diskutavo apie „Brexit“ pasekmes Lietuvai.

Edita Burvytė, istorijos mokytoja metodininkė

#MEPALietuva