Projektas ,,Mokykla – antrieji namai“

Mokykla- antrieji namai

Kur laukia atviri žinių langai

Ir draugystės šilta liepsna,

Šildanti mus visada.

Čia šeima visos klasės,

Čia draugai yra broliai ir sesės.

Kaip pasakė antrieji tėvai

Mokykla mūs antrieji namai.

Autorė -Monika Podvorska

Projekto tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų bendruomeniškumą bei mokinių meninę saviraišką.

„Mes pakeliui namo…“ – dainuoja vaikai eidami į … gimnaziją. Kyla klausimas, kodėl traukdami į mokymosi įstaigą vaikai niūniuoja Marijono Mikutavičiaus dainą? Viskas gerokai paprasčiau negu galima būtų manyti. Tiesiog gimnazija yra mūsų antrieji namai, kur praleidžiame iki 8 valandų per parą. O kartais ir daugiau. Paskaičiuokime: 10 valandų miegame (naktinis naršymas internete taip pat priskirtinas miegui), 6 valandas praleidžiame namuose, gamtoje ar kitur, o gimnazijoje apie 8 valandas – tai sudaro net 57 proc.  mūsų būdravimo laiko. Norėdami atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad gimnazija yra svarbi mūsų kasdienybės dalis, kad kiekvienas mokinys čia turėtų jaustis saugiai, jaukiai ir be įtampos Mokinių tarybos nariai pasiūlė organizuoti projektą „Mokykla – antrieji namai”. Spalio 29 dieną siūloma atėjus į gimnaziją apsiauti šlepetes ir jaustis jaukiai kaip namie, tačiau privalome nepamiršti,  kad susitinkame mokytis.