Gimnazijos savanorių susitikimas su „JCI Lietuva” savanorystės organizacija „Plečiam savanorystės ribas ir galimybes”

Gruodžio 10 d. į gimnaziją atvyko „JCI Lietuva” atstovai. Organizacija suteikia jauniems ir aktyviems žmonėms galimybę tobulėti, tapti geresniais ateities lyderiais ir kurti teigiamus pokyčius visuomenėje. JCI yra aktyvi, ambicingų, plataus profesinio išsilavinimo žmonių bendruomenė. Veiklos kryptys – asmeninis tobulėjimas, projektų valdymas, lyderystės ugdymas ir mokymąsis

Organizacijos atstovai Laura ir Mažvydas bendravo su gimnazijos savanoriais, pristatė organizacijos veiklą, papasakojo savo sėkmės istorijas ir kvietė bendradarbiauti. Taip pat pasiūlė savanoriams pirmą projektą, kurį savanoriai galėtų įgyvendinti savarankiškai. Mokiniai susitikimo metu jau pradėjo galvoti apie šio projekto įgyvendinimą. Savanoriams susitikimas labai patiko, jie gavo daug motyvuojančios informacijos veikti ir džiaugėsi galėdami praplėsti savo savanorystės ribas.