Projektas „Kalėdų belaukiant“

Adventinis laikotarpis yra vienas gražiausių ir prasmingiausių, kai vaikai kiekvieną dieną plėšdami adventinio kalendoriaus lapelį su nekantrumu laukė šv. Kalėdų. O belaukdami švenčių dalyvavo įvairiuose renginiuose, akcijose, veiklose.

Gruodžio mėn. priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Kalėdų belaukiant“. Mokiniai klasėse papuošė eglutes, vaišinosi imbieriniais sausainiais,  gamino adventinius vainikus, sveikinimo atvirukus. Gruodžio 14 d. vaikai stebėjo spektaklį „Stebuklinga adata“, žaidė žaidimus su Kalėdų seneliu ir pagrindiniais spektaklio personažais. Po žaidimų Kalėdų senelis vaikams įteikė dovanėles. Gruodžio 21 d. klasėse vyko edukacinis užsiėmimas „Kalėdų eglutė“, kuriame mokiniai susipažino su kalėdinės eglutės istorija, jos puošyba ir kiekvienas pagamino po eglutę. Tą pačią dieną priešmokyklinukų ir pradinukų laukė staigmena –  netikėtai į klases užėjęs Kalėdų senelis jiems įteikė rėmėjų dovanėles. Gruodžio 23 d. vyko baigiamasis projekto renginys – skaitovų konkursas „Baltos Kalėdos“, kuriame mokiniai deklamavo eilėraščius apie žiemą, artėjančias šventes.

Pradinio ugdymo mokytojos