„European Money Quiz“

2022 m. kovo 10 d. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos I G klasėje ekonomikos ir verslumo besimokantys mokiniai turėjo smagią galimybę pasitikrinti savo žinias be jokio kontrolinių darbų ar egzaminų streso. Siekdama atkreipti dėmesį į supratimo apie finansus svarbą Lietuvos bankų asociacija (LBA) ir „Lietuvos Junior Achievement“ jau penktą kartą kvietė jaunuolius išbandyti savo jėgas Europos pinigų viktorinoje. Šiais metais mūsų gimnazijai atstovavo 4 komandos.  Viktorina vyko nuotoliniu būdu – klausimai dalyviams pateikti tiesioginės „YouTube“ transliacijos metu, o atsakymams vertinti pasitelkta mokymosi platforma „Kahoot!“, automatiškai skaičiuojanti rezultatus ir leidžianti iš karto sužinoti, kam sekėsi geriausiai. Labai džiaugiamės mokinių aktyvumu ir įsitraukimu. Viktorina buvo naudinga, mokiniai pasisėmė naujų žinių ir emocijų. Sveikiname dalyvius: Ramintą Pilat, Eveliną Tunkevičiūtę, Dominyką Šapovalovą, Nataliją Naimovič ir Jordaną Poškaitį.

Ekonomikos mokytoja Jekaterina Zvereva