VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,KELIONĖ PER EILĖRAŠČIŲ PASAULĮ“

Kovo 9 d. įvyko finalinis Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkursas ,,Kelionė per eilėraščių pasaulį“. Konkurse dalyvavo 50 skaitovų iš 23 Vilniaus rajono švietimo įstaigų. Konkurso tikslas – ugdyti sakytinę kalbą, puoselėti meninio žodžio suvokimą, meninio skaitymo įgūdžius. Eilėraščių mokymosi nauda ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje neginčijama: taip lavinama vaikų atmintis, susikaupimas, mokomasi taisyklingai tarti žodžius. Vaikystėje išmokti eilėraščiai – pamatiniai klodai vaikų sieloms, jų ateities kūrybinėms versmėms.

Mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės mokinys Kirilas Glotko konkurse užėmė 3 – ąją.vietą, parengė mokytoja Inga Meleikienė.