Vaikų diena Šumske

Šiemet jaučiamės labai išsiilgę saulės ir šilumos, nes pavasaris ir vasaros pradžia vėsūs, lietingi ir niūrūs, tačiau birželio 5-oji mus nudžiugino giedru dangumi ir malonia šiluma. Tądien rinkomės Šumske prie daugiafunkcinio kultūros centro švęsti Tarptautinės vaikų gynimo dienos ir paminėti tėvo dieną.

Džiugią nuotaiką garantavo žaismingi mūsų ir kaimyninių mokyklų mokinių bei Kalvelių kultūros centro vaikų pasirodymai. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinukai šoko smagų „Pingvinų“ šokį, o 5 klasės mokinės padainavo dainą „Mamos virtuvė“.

Visi šventės dalyviai galėjo vaišintis spragėsiais ir saldžia vata bei žaisti su energijos nestokojančiais animatoriais.

Dėkojame Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Šumsko skyriui už galimybe visiems drauge pasidžiaugti vaikyste.