Konkursas „Esame kartu“

Jau penktą kartą Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykla  organizuoja tradicinį respublikinį moksleivių piešinių konkursą, kurio tema – „Esame kartu!“ Pirmasis konkurso etapas vyko pasienio rinktinėse, kurios gavo 250 piešinių. Pasienio rinktinių pakomisės išrinko abiejų amžiaus grupių kategorijų  ( 1–4 klasių ir 5–8 klasių)  nugalėtojus – po tris geriausiai įvertintus piešinius. Piešiniai buvo vertinami atsižvelgiant į jų meniškumą, siužeto originalumą, kompoziciją, atlikimo techniką. Jauniausiųjų dalyvių  grupėje geriausiais buvo pripažinti  3 mokinių piešiniai: vienas iš jų  yra  Kalvelių „Aušros“ gimnazijos trečiokės Arinos Taraškevičiūtės darbas. Sveikiname Ariną ir didžiuojamės jos pasiekimu!