Smagios atostogos kartu

Stovykloje „Smagios atostogos kartu“ vaikai turiningai, aktyviai ir įdomiai praleido savo laisvalaikį. Stovykla vyko: nuo 2022-06-13 iki 2022-06-17. Buvo organizuota daug įdomių edukacinių užsiėmimų ir ekskursijų, vaikams visiškai naujoje aplinkoje. Pirmą stovyklos dieną mokiniai susipažino su elgesio taisyklėmis ir stovyklos planu. Vėliau išvyko į kiną ir boulingą.  Stovyklos metu mokiniai aplankė daug pramogų parkų bei turėjo daug edukacinių ekskursijų. Aplankė Gedimino pilį, kurioje turėjo edukacinę programą ir Trakų pilyje turėjo dvi edukacines programas  ir plaukimą laikų. Taip pat stovyklautojai buvo nuvykę į Molėtus, kur aplankė miestą ir Žalvario parką. Kaip ir kiekvienais metais vieną dieną stovyklos skiriame gyvūnams, šį kartą tai buvo alpakų pieva.

Po išvykos kiekvienas mokinys gavo atminimo dovanėlę, ledų ir atsisveikino su mokykla su gera nuotaika ir su didžiausiais įspūdžiais.