SOLIDARUMO BĖGIMAS

Spalio 6 d. Kalvelių stadione vyko Solidarumo bėgimas 2022. Šis renginys ugdo vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, padeda sunkumų patiriantiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams, skatina vaikų fizinį aktyvumą. Solidarumo bėgimą globoja kadenciją baigusi LR Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Ukrainos ambasada bei LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Per 9-ąjį Solidarumo bėgimą 2022 surinkta parama skirta pozityvios tėvystės programos „Pozityvus auklėjimas kiekvienai dienai” įgyvendinti Lietuvoje ir negalią turinčių vaikų, gyvenančių Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose, mobilumui didinti: bus perkami vežimėliai, įtvarai ir kitos šiems vaikams reikalingos priemonės.

Bėgimo dalyviai buvo nusiteikę ryžtingai ir nepabūgę vėjuoto oro įveikė numatytą trasą. Mokiniai, juos rėmę tėveliai, seneliai, mokytojai įrodė, kad yra draugiški, vieningi ir neabejingi kitiems. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gerų darbų ir aktyvių iniciatyvų.

Ačiū mokiniams, jų šeimoms, klasių vadovams, dalykų mokytojams už aktyvumą ir gerą širdį!