MOKINIŲ SAVIVALDOS DIENA

KALVELIŲ ,,AUŠROS” MADOS NAMAI

2022 m. spalio 7 d. mūsų gimnazija tapo Kalvelių „Aušros” mados namais. II-IV G klasių mokiniai Tarptautinės mokytojų dienos proga pavadavo pedagogus: nuo priešmokyklinio ugdymo grupės iki 4 klasės organizavo pamokas įprastu būdu, o vyresnius mokinius mokė mados subtilybių kuriant kostiumus iš įvairių medžiagų: popieriaus, plastiko, kanceliarijos priemonių. Po 5 pamokų visi susirinko aktų salėje, kur buvo parodytas įspūdingas madų šou, atvyko garsių Lietuvos ir pasaulio „dizainerių“, šokių grupė kvietė visus pajudėti. Mokytojai galėjo ne tik stebėti pasirodymą, bet ir aktyviai dalyvauti jame: vaikščioti kaip modeliai, šokti, piešti. IV G klasės mokiniai visos gimnazijos vardu padėkojo mokytojams ir įteikė labai naudingą dovaną – virdulį, juk prie kavos ar arbatos puodelio gimsta geriausios pamokų idėjos.

III G klasės mokinė Karina Vasilevska