PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO VAIKŲ IR PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ SKAITOVŲ KONKURSAS „VAIVOS JUOSTA“

Lapkričio 14 d. gimnazijoje vyko priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių skaitovų konkurso „Vaivos juosta“ I-asis etapas. Konkurso tikslas – skatinti mokinių norą puoselėti savo gimtąją kalbą, ugdyti kūrybiškumo bei meninę ir estetinę kompetenciją, tenkinti  gabių mokinių saviraiškos poreikius. Džiugu, kad kiekvienais metais priešmokyklinukai ir pradinukai noriai dalyvauja šiame konkurse, kuriame šiemet skambėjo lietuvių poetų V. Palčinskaitės, Z. Gaižauskaitės, K. Ivinskio, R. Skučaitės ir kt. eilėraščiai.  Visi dalyviai pasirodė puikiai. Komisijai buvo tikrai nelengva atrinkti geriausius skaitovus, todėl teko išrinkti geriausius tarp geriausių. Tai priešmokyklinės grupės vaikai Ieva Andriškevičiūtė ir Darja Podosednikova, 2 klasės mokinys Augustyn Marcinkevič ir 3 klasės mokinė Ariana Berniukevič. Jiems linkime kuo didžiausios sėkmės dalyvaujant rajono skaitovų konkurse lapkričio 30 d.

Konkurso „Vaivos juosta“ pabaigoje vertinimo komisija, kurią sudarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nina Bašajevienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Kristina Užubalytė-Lapinskienė pasidžiaugė ne tik nugalėtojais, bet ir visų dalyvavusių mokinių pasirodymu  ir įteikė Padėkos raštus.

Tikimės, kad šis konkursas ir kitais metais sukvies tokį pat gausų būrį skaitovų.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Jolanta Pašutienė