KONFERENCIJA “KURIU SAVE SAVANORYSTĖJE”

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos savanoriai gruodžio 6 d. dalyvavo Socialinių mokslų kolegijojos organizuojamoje konferencijoje „Kuriu save savanorystėje“.

Per konferenciją savanoriams buvo pristatytos pagrindinės savanorystės temos: Kaip tapti savanoriu? Kur kreiptis? Kas padės (kas yra mentorius)? Kokia savanorystės nauda? Kokia savanorystės praktika Europoje ir pasaulyje? Su kokiomis šalimis bendradarbiauja mūsų šalies savanoriai? Kas yra savanorystės platforma?

Mokiniai po įvadinės seminaro dalies turėjo galimybę sudalyvauti „workshop’uose“ juos dominančia tematika.

Susitikimas buvo naudingas, nes mokiniai:

• Susipažino su teikiama savonarystės nauda besimokant gimnazijoje ir ją pabaigus;
  • Geriau save pažino;
  • Gavo skaitmeninius ženkliukus, irodančius „Socialinę-pilietinę“ veiklą;
  • Sužinojo apie galimybę išvykti savanoriauti į Japoniją (Canadą, JAV, Australiją) nemokant nei kalbos, nei kažką pažįstant svetimoje šalyje, nes savanorystės klubas padės!

Savanoriai turėjo daug progų išsakyti savo mintis, dalyvavo protmūšiuose, minčių lietus neleido atsikviepti. Kaip sakoma, visiems darbams savas laikas, todėl visi savanoriai buvo pakviesti į konferencijos kavos pertraukę, buvo vaišintasi labai skaniais užkandukais, kava ir arbata, vėliau sudaryta galimybė pasidaryti nuotraukas „Fotobokse“.

Gimnazistai grįžo laimingi, jie galės gautomis žiniomis pasidalinti su Kalvelių „Aušros“ gimnazijos mokiniais.

Irma Pekorienė