VIRTUALIOS PRAMOGOS VR ARENOJE

Gruodžio 23 dieną IIIG ir IVG klasės mokiniai su informatikos mokytoju Dmitrijumi  išvyko susipažinti su inovatyviomis technologijomis ir net jas išbandyti. Virtualios Realybės Arena – pirmoji kompanija, sukūrusi ir pasiūliusi naujos kartos VR pramogą Baltijos šalyse. Po trumpos paskaitėlės į areną išėjo pirmieji 6 dalyviai susibūrę į komandas po 3 žaidėjus. Laukiantys savo eilės stebėjo bėgiojančius, šokinėjančius ir griūnančius bendraamžius iš pirmo žvilgsnio paprastoje 400 kvadratinių metrų erdvėje. Viskas pasikeisdavo užsidėjus akinius ir į rankas paėmus savo ,,naująsias rankas“. Tuomet žaidėjas atsidurdavo labirinte, kuriuo eidamas kartu su savo komandos nariais, turėjo kuo greičiau nušauti priešinikus. Aplinka buvo tokia tikroviška, kad ne vienas buvo nesėkmingai atsirėmęs į netikrą sieną. Į žaidimą visi taip įsijautė, kad norėtų dar kartą ten nuvykti.

IV G klasės mokinė Akvilė Pugačiovaitė