MIŠKO ŽVĖRYS LAUKIA ŽIEMOS VAIŠIŲ

Sausio 30 dieną gimnazijos 4 klasės mokiniai dalyvavo akcijoje „Miško žvėrys laukia žiemos vaišių“. Jau ne pirmus metus Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Kalvelių struktūriniame padalinyje vykdoma akcija, kurios tikslas – padėti miško žvėreliams įveikti žiemos negandas bei ugdyti vaikų meilę gamtai. Kenos girininkijos girininkas F. Jakubovskis, medžiotojas A. Belousovas ir eiguliai visus atvykusius moksleivius kartu su juos lydinčia mokytoja Inga Meleikiene pasitiko girininkijos kieme  ir palydėjo į mišką. Šėrimo vietoje vaikai sukrovė atvežtas gėrybes: burokus, bulves, morkas, obuolius, kopūstus, o girininkas papasakojo, kaip reikia šerti žvėrelius. Medžiotojas A. Belousovas pristatė  šiuose miškuose gyvenančių gyvūnų rūšis, apibūdino jų išvaizdą ir gyvenimo būdą. Susitikimo pabaigoje vaikai šildėsi gerdami  karštą arbatą bei ant laužo kepė dešreles. Po išvykos mokiniai grįžo į mokyklą kupini įspūdžių ir  be galo laimingi.

Tikimės, kad po šios išvykos dar labiau sustiprės vaikų ryšys su juos supančia gamta.                                                                                                                                                                                                                                                                          Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Gražina Tamašauskienė