PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KONKURSAS „TALENČIUKŲ ŠOU“

Kovo 21 d. gimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių konkursas „Talenčiukų šou“. Konkurse  dalyvavo 12 pradinių klasių mokinių. Pradinukai  nekantriai laukė šio  renginio ir atsakingai jam ruošėsi.  Konkursą pradėjo  1 klasės mokinė Adriana Mušket. Ji pademonstravo keletą  gimnastikos pratimų, šokinėjo per šokdynę, suko gimnastikos lankus. Maja Nechorošich taip pat atliko gimnastikos pratimus, o Ieva Andriškevičiūtė  rodė karatė savigynos judesius. Darja Podosetnokova ir Milama Misevičiūtė padainavo nuotaikingą dainelę apie kirmeliuką. Po pirmokų   pasirodymo savo talentus demonstravo 3 klasės mokiniai Natalja Pilat ir Denisas Jovsa. Jie susirinkusiems pristatė savo piešinius. 4 klasės mokinė  Ariana Berniukevič išraiškingai padeklamavo  K.Kasperavičiaus ištrauką apie žvakę. Milita  Andriuškevičiūtė parodė  originalius piešinius.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijoje mokosi talentingi pradinukai! Tikimės, kad kitais metais jų bus dar daugiau.