3-4 KLASIŲ MOKINIŲ KONFERENCIJA „AŠ – GAMTOS VAIKAS“

Kovo 28 d. mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai Augustyn Marcinkevič ir Hubertas Petrulis bei 4 klasės mokinės Milita Andriškevičiūtė ir Nika Glotko dalyvavo Vilniaus rajono Kalvelių  priešmokyklinio ir pradinio ugdymo lietuvių mokomąja kalba metodinio centro pradinių 3-4 klasių  mokinių konferencijoje „Aš – gamtos vaikas“, skirtoje Žemės dienai paminėti. Konferencijoje vaikai pristatė  pranešimus apie vandens svarbą, taršą, atliekų rūšiavimą bei atliktus tyrimus. Pradinukai ne tik pasidalino savo gerąja patirtimi, bet ir patobulino savo žinias apie aplinką, kurioje gyvename, suprato, kaip yra svarbu ją saugoti ir ja rūpintis. Konferencijos pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir  atminimo dovanėlėmis.

Pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Pašutienė