Pradinių klasių mokinių projektas „Žemėj Lietuvos“

Vasario-kovo mėnesiais Kalvelių „Aušros“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo  projekto „Žemėj Lietuvos‘ veiklose. Dailyraščio konkurso „Mano Lietuvai“ metu pradinukai rašė eilėraščių ir tekstų ištraukas apie Lietuvą. Klasėse vyko skaitovų konkursas „Lietuva mano širdyje“. Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius, skaitė kūrinių ištraukas. Pradinukai surengė piešinių „Lietuvoje gyventi gera“ parodą. 2 klasės mokiniai vykdė projektą „Žodžių dėžutė“, kurio metu rinko naujus, vaizdingus žodžius ir kalbos „šiukšles“, dėliodami juos į skirtingas dėžutes. Taip jie praturtino žodyną ir susipažino su nevartotinais žodžiais. Dalyvaudami viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą?“ mokiniai pagilino žinias apie mūsų šalies gamtą, miestus, įžymius žmones.

Pradinukai aktyviai dalyvavo visose projekto veiklose, kuriose atsiskleidė jų kūrybiškumas, iniciatyvumas, darbštumas, noras kuo daugiau sužinoti apie savo šalį.